Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 70x32mm rdzeń 25mm 2100 szt./rolka
Nr kat.: 880181-031D
Netto: 47.72 zł
Brutto:
58.70 zł
SRP: 70.00 zł
Oszczędzasz 11.30 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
2100
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 880181-031D
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 32 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 2100 |
| Ilość rolek w op. | 12 / Box |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D |
| Opis | Temperature Resistant, Abrasion Resistant, Moisture Resistant |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Kompat drukarki | GC420d, GC420d, GC420t, GC420t, GK420d, GK420d, GK420t, GK420t, GT800, GT800, GX420d, GX420d, GX420t, GX420t, GX430t, GX430t, LP2844-Z, TLP2824 Plus, TLP2844, TLP2844-Z, TLP3844-Z, ZD120d, ZD220, ZD220t, ZD220t, ZD230, ZD230DA, ZD230t, ZD230t, ZD410, ZD411d, ZD411d-HC, ZD411t, ZD420, ZD420c, ZD420d, ZD420t, ZD421, ZD421c, ZD421c-HC, ZD421d, ZD421d-HC, ZD421t, ZD421t-HC, ZD500, ZD620d, ZD620t, ZD621, ZD621R, ZD621d, ZD621d-HC, ZD621t, ZD621t-HC, ZD888DA, ZD888d, ZD888t, ZD888t, ZP888d |
| Kolor | biały |
Znajdź





























