Komputer dotykowy TC8300 4IN 2D IMGR EXT SE4850/4GB/32GB ALL-TOUCH TE ROW IN
Nr kat.: TC83B0-3005A510RW
Netto: 11 966.75 zł
Brutto:
14 719.10 zł
SRP: 17 052.00 zł
Oszczędzasz 2 332.90 zł
Typ skanera
Dostępność
5-6 dni w magazynie
Inne konfiguracje TC8300
9
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Rewolucyjny komputer dotykowy klasy korporacyjnej z najlepszą platformą Android
Opierając się na najbardziej rewolucyjnej na świecie konstrukcji komputera dotykowego klasy korporacyjnej — TC8300 — stworzyliśmy
model jeszcze lepszy. Cechuje go ta sama innowacyjna ergonomiczną budowa, która minimalizuje konieczność wykonywania
niewygodnych ruchów, co zapewnia 14-procentowe zwiększenie produktywności pracowników. Dodaliśmy najlepsze możliwe opcje
w zakresie mocy obliczeniowej i pojemności pamięci, aby zapewnić pracownikom Twojej firmy niezwykle szybką pracę aplikacji, której
oczekują. Najnowsze zdobycze technologii Wi-Fi i Bluetooth zapewnią pracownikom najszybszą i najbardziej niezawodną łączność
bezprzewodową i połączenia z urządzeniami peryferyjnymi, maksymalnie zwiększając dostępność — i wartość urządzeń. Kompleksowe
opcje rejestracji danych pozwolą zeskanować wszystko — kody kreskowe, bezpośrednie oznaczanie części, całe formularze i nie tylko.
A jeśli chodzi o system Android, TC8300 upraszcza każdy aspekt procesu wdrażania tego systemu do pracy w magazynie — w tym
proces migracji i zapewniania bezpieczeństwa, a także kontrolę nad aktualizacjami i usługami Google Mobile Services.
Opierając się na najbardziej rewolucyjnej na świecie konstrukcji komputera dotykowego klasy korporacyjnej — TC8300 — stworzyliśmy
model jeszcze lepszy. Cechuje go ta sama innowacyjna ergonomiczną budowa, która minimalizuje konieczność wykonywania
niewygodnych ruchów, co zapewnia 14-procentowe zwiększenie produktywności pracowników. Dodaliśmy najlepsze możliwe opcje
w zakresie mocy obliczeniowej i pojemności pamięci, aby zapewnić pracownikom Twojej firmy niezwykle szybką pracę aplikacji, której
oczekują. Najnowsze zdobycze technologii Wi-Fi i Bluetooth zapewnią pracownikom najszybszą i najbardziej niezawodną łączność
bezprzewodową i połączenia z urządzeniami peryferyjnymi, maksymalnie zwiększając dostępność — i wartość urządzeń. Kompleksowe
opcje rejestracji danych pozwolą zeskanować wszystko — kody kreskowe, bezpośrednie oznaczanie części, całe formularze i nie tylko.
A jeśli chodzi o system Android, TC8300 upraszcza każdy aspekt procesu wdrażania tego systemu do pracy w magazynie — w tym
proces migracji i zapewniania bezpieczeństwa, a także kontrolę nad aktualizacjami i usługami Google Mobile Services.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: TC83B0-3005A510RW
Interfejsy |
|
| Interfejs | WI-FI, Bluetooth |
| Bluetooth | Tak |
| USB | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
| Wymiary | 233 mm L x 76 mm W x 64 mm D |
| Waga | 490g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | -20°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% bez kondensacji |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | Klawiatura ekranowa |
| System operacyjny | Android 8.1 Oreo z trybem Restricted Mode firmy Zebra do kontroli funkcji GMS i innych usług |
| Typ skanera | 2D Imager - SE4850 Extended Range Imager |
| Proces | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SnapdragonTM 660 2,2 GHz |
| Pamięć | 4 GB RAM / 32 GB Flash |
| Rodzaj ekranu | 800 × 480 pikseli; przekątna 4,0''; transfleksyjny wyświetlacz LCD; obsługa 16,7 miliona kolorów (24- bity); 400 nitów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Odległość odczytu | do 21.4m (zależy od modułu) |
| Odczytywane kody | 2D |
| Pojemność baterii | 7000mAh |
| Odporność na upadki | Wielokrotne upadki na beton z wys. 2,4 m w temperaturze pokojowej zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810G; wielokrotne upadki na beton z wys. 1,8 m w całym zakresie temperatur roboczych |
| Klasa IP | IP65 |
| Zawartość | terminal, bateria |
Inne konfiguracje
TC8300
Porównaj konfiguracje
9
modeli
TC83BH-3205A710RW
Komputer dotykowy TC8300 PACK 1 NFC 2D IMGR EXT/SE4850 CAM 4GB/32GB VIB PRES ROW IN
Netto: 11 447.15 zł
Brutto: 14 080.00 zł
TC83B0-2005A510RW
Komputer dotykowy TC8300 4IN 2D IMGR MED/SE4750MR 4GB/32GB ALL-TOUCH ROW IN
Netto: 11 550.98 zł
Brutto: 14 207.70 zł
TC83B0-3005A510RW
Komputer dotykowy TC8300 4IN 2D IMGR EXT SE4850/4GB/32GB ALL-TOUCH TE ROW IN
Netto: 11 966.75 zł
Brutto: 14 719.10 zł
TC83B0-3005A61CRW
Komputer dotykowy TC8300 4IN CONDENS RES 2D IMGR/EXT SE4850 4GB/32GB VIB ROW IN
Netto: 13 195.12 zł
Brutto: 16 230.00 zł
TC83B0-4005A610RW
Komputer dotykowy TC8300 DPM 2D IMG STD RANGE DPM/SE4750-DP 4GB RAM/32GB FLASH IN
Netto: 10 230.98 zł
Brutto: 12 584.10 zł
TC83BH-2205A710RW
Komputer dotykowy TC8300 PACK 1 NFC 2D IMGR MED/SE4750MR CAM 4GB/32GB PRES ROW IN
Netto: 11 872.28 zł
Brutto: 14 602.90 zł
TC83B0-6005A61CRW
Komputer dotykowy TC8300 CONDENSATION RESISTANT, 2D IMAGER STANDARD RANGE (SE4770SR)
Netto: 10 455.12 zł
Brutto: 12 859.80 zł
TC83B0-6005A510RW
Komputer dotykowy TC8300 BASE, 2D IMAGER STD RANGE (SE4770SR)
Netto: 10 795.12 zł
Brutto: 13 278.00 zł
TC83BH-6205A710RW
Komputer dotykowy TC8300 PACKAGE 1, NFC, 2D IMAGER STANDARD RANGE (SE4770SR)
Netto: 11 116.26 zł
Brutto: 13 673.00 zł
Akcesoria
CBL-DC-381A1-01
5-6 dni
Przewód Zasilający Prądu Stałego do terminale ZEBRA
Netto: 93.5 zł
Brutto: 115.00 zł
50-12500-066
5-6 dni
Pasek na ręke do terminali Zebra MC2200, MC2700
Netto: 9.76 zł
Brutto: 12.00 zł
BTRY-TC8X-70MA1-01
5-6 dni
TC8X POWERPRECISION SPARE LITHIUM ION BATTERY, 7000 MAH. ADVANCED NEW BATTERY TECHNOLOGY, PROVIDES A HIGHER LEVEL OF INTELLIGENCE STATE Zebra
Netto: 504.72 zł
Brutto: 620.80 zł
CBL-DC-381A1-01
5-6 dni
Przewód Zasilający Prądu Stałego do terminale ZEBRA
Netto: 93.5 zł
Brutto: 115.00 zł
50-12500-066
5-6 dni
Pasek na ręke do terminali Zebra MC2200, MC2700
Netto: 9.76 zł
Brutto: 12.00 zł
BTRY-TC8X-70MA1-01
5-6 dni
TC8X POWERPRECISION SPARE LITHIUM ION BATTERY, 7000 MAH. ADVANCED NEW BATTERY TECHNOLOGY, PROVIDES A HIGHER LEVEL OF INTELLIGENCE STATE Zebra
Netto: 504.72 zł
Brutto: 620.80 zł
Znajdź





























