Komputer dotykowy TC77 SE4770, 5MP F/13MP R CAMERA, ANDROID, 4GB RAM/32GB FLASH, 2 SIM/ 1 MICRO SD, SIM LOCK, GMS, ROW
Nr kat.: TC77HL-7MJ24BG-A6
Netto: 9 994.96 zł
Brutto:
12 293.80 zł
SRP: 13 323.00 zł
Oszczędzasz 1 029.20 zł
System operacyjny
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje TC72/TC77
7
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
U podstaw Twojej działalności znajduje się personel pierwszej linii, który przez cały dzień zajmuje się obsługą ważnego zasobu Twojej firmy — Twoich klientów. Teraz do dyspozycji masz urządzenie stworzone z myślą o przeniesieniu obsługi klienta na wyższy poziom poprzez niezawodne i sprawne zapewnianie wszystkich funkcji, których Twoi pracownicy potrzebują do osiągania najwyższej wydajności — komputery dotykowe TC72 i TC77 z systemem Android. Rodzina ta bazuje na niezwykle udanej serii TC7 i zapewnia najlepsze ultrawytrzymałe pełnodotykowe komputery dla wszystkich pracowników do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń — cechujące się właściwą smartfonom maksymalną prostotą obsługi, budową zaprojektowaną z myślą o latach całodziennego, intensywnego użytku i nową platformą oprogramowania, oferującą więcej możliwości niż wszystkie pozostałe urządzenia w tej klasie. TC72 i TC77 — prawdziwa przewaga konkurencyjna dla Twoich pracowników pierwszej linii.
W zestawie
terminal, bateria
terminal, bateria
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: TC77HL-7MJ24BG-A6
Interfejsy |
|
| Interfejs | GPS, Bluetooth, WiFi (WLAN) |
| Bluetooth | Tak |
| WIFI | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | srebrno/czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
| Wymiary | 161 mm x 84 mm x 28 mm (dł. × szer. × gł.) |
| Waga | 377 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | od -10°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | od 5% do 85% |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | Dwutrybowy pojemnościowy panel dotykowy z wprowadzaniem danych rysikiem albo palcem w rękawiczce lub bez (rysik dotykowy sprzedawany osobno); tryby pracy z osłoną ekranu oraz pracy w deszczu; szkło Corning Gorilla |
| System operacyjny | Android 8.1 Oreo; z możliwością uaktualnienia systemu operacyjnego do Android R2 |
| Typ skanera | Imager SE4750 (1D i 2D) |
| Proces | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon™ 660 2,2 GHz |
| Pamięć | RAM 4 GB / Flash 32 GB (typu pSLC) |
| Rodzaj ekranu | 4,7 in. Rozdzielczość HD (1280 × 720); wyjątkowa jasność, czytelność w świetle słonecznym; połączenie optyczne z panelem dotykowym |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Kamera | Tak |
| GPS | Tak |
| Odległość odczytu | do 81.3 cm |
| Odczytywane kody | standardowe kody 1D i 2D a także skanowanie dokumentów |
| Pojemność baterii | 4620 mAh |
| Odporność na upadki | Wielokrotne upadki na beton z wys. 1,8 m w całym zakresie temperatur roboczych; wielokrotne upadki na beton z wys. 2,4 m w temperaturze pokojowej zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810G |
| Klasa IP | IP65 i IP68 zgodnie z odpowiednimi normami IEC dotyczącymi szczelności |
| Zawartość | terminal, bateria |
Inne konfiguracje
TC72/TC77
Porównaj konfiguracje
7
modeli
TC77HL-6ME34BG-A6
Komputer dotykowy TC77 SE4750 CAM ANDR 4GB RAM/32GB F 2SIM/1MICRO GMS ROW IN
Netto: 9 994.96 zł
Brutto: 12 293.80 zł
TC77HL-7MJ24BG-A6
Komputer dotykowy TC77 SE4770, 5MP F/13MP R CAMERA, ANDROID, 4GB RAM/32GB FLASH, 2 SIM/ 1 MICRO SD, SIM LOCK, GMS, ROW
Netto: 9 994.96 zł
Brutto: 12 293.80 zł
TC77HL-5MJ24BG-A6
Komputer dotykowy TC77 SE4770, 5MP F/13MP R CAMERA, ANDROID, 4GB RAM/32GB FLASH, 2 SIM/, 1 MICRO SD, GMS, ROW
Netto: 9 994.96 zł
Brutto: 12 293.80 zł
TC77HL-5MG24BG-A6
Komputer dotykowy TC77 SE4750MR CAM ANDR 4GB RAM/32GB F 2SIM/1MICRO SD GMS ROW IN
Netto: 11 494.23 zł
Brutto: 14 137.90 zł
TC77HL-5ME24BG-A6
Komputer dotykowy TC77 SE4750 CAM ANDR 4GB RAM/32GB F 2SIM/1MICRO SD GMS ROW IN
Netto: 11 494.23 zł
Brutto: 14 137.90 zł
TC720L-0MJ24B0-A6
Komputer dotykowy z serii TC72 ANDROID, 4GB RAM/32GB FLASH, SE4770 SR, 5MP FRONT, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, ROW
Netto: 8 320.81 zł
Brutto: 10 234.60 zł
TC720L-0ME24B0-A6
Komputer dotykowy z serii TC72 SE4750 CAM ANDR 4GB RAM/32GB FLASH 1 MICRO SD GMS ROW IN
Netto: 9 474.15 zł
Brutto: 11 653.20 zł
Akcesoria
Znajdź





























