Wytrzymały komputer dotykowy TC75X SE4750 F/R CAM ANDRO AOSP/2 SIM/1 SAM/1 MICSD EMEA/APAC IN
Nr kat.: TC75FK-22B22AD-A6
Netto: 9 467.97 zł
Brutto:
11 645.60 zł
SRP: 12 621.00 zł
Oszczędzasz 975.40 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje TC70/TC75
2
modele
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Aby zwiększyć swoją wydajność i lepiej służyć klientom, pracownicy wykonujący swoje obowiązki w terenie muszą mieć do dyspozycji komputer mobilny, który umożliwi im kontakt z odpowiednimi osobami oraz dostęp do niezbędnych informacji. Z jednej strony ważne dla firmy jest to, aby były to wytrzymałe urządzenia klasy korporacyjnej przystosowane do warunków pracy w terenie, z drugiej jednak strony pracownicy oczekują urządzenia, które jest równie dopracowane i łatwe w użyciu, co używane przez nich na co dzień prywatne smartfony. Przedstawiamy serię TC75 ? pracujący w systemie Android komputer mobilny, który ma wszystkie niezbędne atuty. Wytrzymała konstrukcja gwarantuje niezawodność działania w codziennej eksploatacji. Pracownicy mają dostęp do praktycznie wszystkich danych z systemów zaplecza o dowolnej porze, z każdego miejsca. Urządzenie umożliwia szybszą niż kiedykolwiek wcześniej rejestrację różnych typów danych. Wyposażone jest w funkcję komunikacji głosowej Push-to-Talk zapewniającą błyskawiczny kontakt ze współpracownikami pracującymi w terenie, a także z przełożonymi, dyspozytorami i innymi pracownikami biurowymi. Zapewnia szybki dostęp do danych dzięki obsłudze wszystkich sieci komórkowych GSM 4G. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów urządzenie może sprostać szczególnym wymaganiom niemal każdego pracownika mobilnego. Seria TC75 ? to prosty sposób, aby zapewnić zespołom pracującym w terenie prawdziwe mobilne biuro.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: TC75FK-22B22AD-A6
Interfejsy |
|
| Interfejs | WI-FI, Bluetooth |
| Bluetooth | Tak |
| USB | Tak |
| WIFI | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
| Wymiary | 83.8 x 160 x 27.9 |
| Waga | 377 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | -20°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | 5% do 85% bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | 5% do 85% bez kondensacji |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | Klawiatura ekranowa; Enterprise Keyboard |
| System operacyjny | Android 5.1 Lollipop z rozszerzeniami Mobility Extensions (Mx) firmy Zebra |
| Typ skanera | bezprzewodowy |
| Wersja skanera | imager |
| Proces | : procesor dwurdzeniowy 1,7 GHz |
| Pamięć | RAM 1 GB / Flash 8 GB (typu pSLC) |
| Rodzaj ekranu | 4,7 cala; rozdzielczość HD (1280 × 720); wyjątkowa jasność, czytelność w świetle słonecznym; połączenie optyczne z panelem dotykowym |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Kamera | Tak |
| GPS | Tak |
| Typ czytnika kodów | imager |
| Odległość odczytu | kody kreskowe Code 39: 20 mil: 4,1 cm do 92,2 cm 3 mil: 7,1 cm do 15,9 cm |
| Odczytywane kody | 1D oraz 2D |
| Pojemność baterii | bateria litowo-jonowa 3,7 V; 4620 mAh |
| Oprogramowanie | aplikacje zawarte w systemie Android |
| Odporność na upadki | Upadek na beton z wysokości 1,8 m w całym zakresie temperatur roboczych, upadek na beton z wysokości 2,4 m w temperaturze pokojowej zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810G |
| Klasa IP | IP65 i IP67 zgodnie z odpowiednimi normami IEC dotyczącymi szczelności |
| Zawartość | terminal, pasek, bateria |
Inne konfiguracje
TC70/TC75
Porównaj konfiguracje
2
modele
TC75FK-22B22AD-A6
Wytrzymały komputer dotykowy TC75X SE4750 F/R CAM ANDRO AOSP/2 SIM/1 SAM/1 MICSD EMEA/APAC IN
Netto: 9 467.97 zł
Brutto: 11 645.60 zł
TC75FK-22F22AD-A6
Wytrzymały komputer dotykowy TC75X SE4750 R CAM ANDROID 2SIM/1 SAM 1 MICRO SD EMEA/APAC AOSP IN
Netto: 9 292.28 zł
Brutto: 11 429.50 zł
Znajdź





























