Komputer dotykowy TC57 PREM WWAN NFC 5.0 AND/4GB/32GB 2D SE4710 3.5MM ROW IN
Nr kat.: TC57HO-1PEZU4P-A6
Netto: 6 119.76 zł
Brutto:
7 527.30 zł
SRP: 9 366.00 zł
Oszczędzasz 1 838.70 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje TC52/TC57
3
modele
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
omputery TC52 i TC57 mają wszystkie zalety ? od znajomej obsługi systemu Android, poprzez duży, pięciocalowy ekran dotykowy, który łatwo odczytać w bezpośrednim słońcu, niezawodną rejestrację kodów kreskowych, etykiet i dokumentów, aż po klawisze ekranowe, które użytkownicy mogą utworzyć , aby za jednym dotknięciem mieć dostęp do najczęściej używanych aplikacji i funkcji urządzenia, aby za jednym dotknięciem mieć dostęp do najczęściej używanych aplikacji i funkcji urządzenia, a także wiele innych zalet.
W zestawie
terminal, bateria
terminal, bateria
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: TC57HO-1PEZU4P-A6
Interfejsy |
|
| Interfejs | SIM |
| Bluetooth | Tak |
| WIFI | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
| Wymiary | 155 mm (dł.) × 75,5 mm (szer.) × 18,6 mm (wys.) |
| Waga | 249 g z baterią |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | -20° do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | 5% do 95% bez kondensacji |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | panel dotykowy |
| System operacyjny | Android 9 Pie z możliwością uaktualnienia przez Android R1 |
| Typ skanera | imager |
| Proces | Android 8 Oreo z możliwością uaktualnienia przez Android R1 |
| Pamięć | 4 GB RAM/ 32 GB Flash |
| Rodzaj ekranu | 5 in. Rozdzielczość HD (1280 × 720); wyjątkowa jasność, czytelność w świetle słonecznym; połączenie optyczne z panelem dotykowym |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Kamera | Tak |
| Odległość odczytu | do 81.3 cm |
| Odczytywane kody | Kody kreskowe Code 39: 4,5 cm do 81,3 cm 3 Mil: .7,9 cm do 14,2 cm Obsługa kodów Digimarc |
| Pojemność baterii | 4300mAh |
| Oprogramowanie | Mobility DNA |
| Odporność na upadki | Wielokrotne upadki na betonową posadzkę pokrytą płytkami z wys. 1,2 m w temp. -10° do 50°C ) |
| Klasa IP | IP67 i IP65 zgodnie z odpowiednimi normami IEC dotyczącymi szczelności |
Inne konfiguracje
TC52/TC57
Porównaj konfiguracje
3
modele
TC520K-1PEZU4P-A6
Komputer dotykowy TC52 WLAN NFC 4GB/32GB 2D 5IN/SE4710 5/13MP 4150 MAH VOIP GMS IN
Netto: 5 660.73 zł
Brutto: 6 962.70 zł
TC57HO-1PEZU4P-A6
Komputer dotykowy TC57 PREM WWAN NFC 5.0 AND/4GB/32GB 2D SE4710 3.5MM ROW IN
Netto: 6 119.76 zł
Brutto: 7 527.30 zł
TC520K-1HEZU4P-A6
Komputer dotykowy TC52 HC WLAN NFC 5IN GMS/4GB/32GB 2D SE4710 VOIP ROW IN
Netto: 7 139.67 zł
Brutto: 8 781.80 zł
Akcesoria
CBL-TC51-USB1-01
5-6 dni
Kabel ładujący / komunikacyjny Zebra do terminali TC5x
Netto: 260.16 zł
Brutto: 320.00 zł
CBL-DC-381A1-01
5-6 dni
Przewód Zasilający Prądu Stałego do terminale ZEBRA
Netto: 93.5 zł
Brutto: 115.00 zł
KT-TC51-SCRNP1-01
5-6 dni
Szkło ochronne hartowane Zebra TC51/TC52/TC56/TC57 3-pack
Netto: 169.92 zł
Brutto: 209.00 zł
SG-STYLUS-TCX-MTL-03
5-6 dni
PASSIVE STYLUS, MICRO-KNIT HYBRID FIBER TIP STYLUS, 3 PACK Zebra
Netto: 91.06 zł
Brutto: 112.00 zł
3PTY-PCLIP-241389
5-6 dni
Stacja ładująca - dokująca do pojazdu dla terminala serii TC56 Zebra
Netto: 804.07 zł
Brutto: 989.00 zł
RAM-B-166U
5-6 dni
Uchwyt RAM Mount przyssawka do terminali Zebra
Netto: 201.63 zł
Brutto: 248.00 zł
CRD-TC51-1SCU-01
2-3 dni
Stacja ładująco / komunikacyjna Zebra, USB - CRD-TC51-1SCU-01
Netto: 1153.66 zł
Brutto: 1419.00 zł
CBL-TC5X-USBC2A-01
24h
USB C TO USB A COMM CHARGE CBL/1M LONG CRD-TC56-CVCD2-02
Netto: 35.37 zł
Brutto: 43.50 zł
CBL-TC51-USB1-01
5-6 dni
Kabel ładujący / komunikacyjny Zebra do terminali TC5x
Netto: 260.16 zł
Brutto: 320.00 zł
CBL-DC-381A1-01
5-6 dni
Przewód Zasilający Prądu Stałego do terminale ZEBRA
Netto: 93.5 zł
Brutto: 115.00 zł
KT-TC51-SCRNP1-01
5-6 dni
Szkło ochronne hartowane Zebra TC51/TC52/TC56/TC57 3-pack
Netto: 169.92 zł
Brutto: 209.00 zł
SG-STYLUS-TCX-MTL-03
5-6 dni
PASSIVE STYLUS, MICRO-KNIT HYBRID FIBER TIP STYLUS, 3 PACK Zebra
Netto: 91.06 zł
Brutto: 112.00 zł
3PTY-PCLIP-241389
5-6 dni
Stacja ładująca - dokująca do pojazdu dla terminala serii TC56 Zebra
Netto: 804.07 zł
Brutto: 989.00 zł
RAM-B-166U
5-6 dni
Uchwyt RAM Mount przyssawka do terminali Zebra
Netto: 201.63 zł
Brutto: 248.00 zł
CRD-TC51-1SCU-01
2-3 dni
Stacja ładująco / komunikacyjna Zebra, USB - CRD-TC51-1SCU-01
Netto: 1153.66 zł
Brutto: 1419.00 zł
CBL-TC5X-USBC2A-01
24h
USB C TO USB A COMM CHARGE CBL/1M LONG CRD-TC56-CVCD2-02
Netto: 35.37 zł
Brutto: 43.50 zł
Znajdź





























