Komputer Dotykowy Zebra TC26; SINGLE WWAN, SE4710, 13MP RFC, 4GB/64GB, 2-PIN I/O CONNECTOR, 5MP FFC, NFC, STD BATTERY, GMS, ROW
Nr kat.: TC26BK-11A422-A6
Netto: 2 700.73 zł
Brutto:
3 321.90 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje TC26
1
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Najlepszy możliwy komputer dotykowy klasy ekonomicznej zbudowany do zastosowań na zewnątrz pomieszczeń.
Dzięki komputerowi dotykowemu TC26 za swoje pieniądze zyskasz więcej — wszystkie funkcje biznesowe potrzebne pracownikom do szybszego wykonywania zadań, zawarte w urządzeniu, którego wielkość i cena są takie same, jak wielkość i cena telefonu komórkowego.
Dzięki komputerowi dotykowemu TC26 za swoje pieniądze zyskasz więcej — wszystkie funkcje biznesowe potrzebne pracownikom do szybszego wykonywania zadań, zawarte w urządzeniu, którego wielkość i cena są takie same, jak wielkość i cena telefonu komórkowego.
W zestawie
terminal
terminal
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: TC26BK-11A422-A6
Interfejsy |
|
| Interfejs | Bluetooth, WiFi (WLAN) |
| Bluetooth | Tak |
| USB | Tak |
| WIFI | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
| Wymiary | 158 mm × 79 mm × 13,7 mm (dł. × szer. × gł.) |
| Waga | 236 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | od -10°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | od 5% do 85% |
| Parametry elektryczne | Bateria litowo-jonowa do ponownego ładowania, wymienna/z możliwością serwisowania |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | ekranowa dotykowa |
| System operacyjny | Android 10 z wbudowaną obsługą następnej wersji systemu Android |
| Typ skanera | 1D/2D imager |
| Wersja skanera | SE4710 |
| Proces | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SnapdragonTM 660 1,8 GHz |
| Pamięć | 4 GB RAM/64 GB FLASH |
| Rodzaj ekranu | 5" (1280 × 720), podświetlenie LED, szkło Corning Gorilla |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Kamera | Tak |
| GPS | Tak |
| Odczytywane kody | 1D/2D imager |
| Pojemność baterii | 3000mAh |
| Oprogramowanie | dostęp do aplikacji Google |
| Odporność na upadki | Upadek na beton z wysokości 1,2 m w zakresie temperatur roboczych zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810G |
| Klasa IP | IP67 |
| Zawartość | terminal |
Inne konfiguracje
TC26
Porównaj konfiguracje
1
modeli
TC26BK-11A422-A6
Komputer Dotykowy Zebra TC26; SINGLE WWAN, SE4710, 13MP RFC, 4GB/64GB, 2-PIN I/O CONNECTOR, 5MP FFC, NFC, STD BATTERY, GMS, ROW
Netto: 2 700.73 zł
Brutto: 3 321.90 zł
Akcesoria
CBL-DC-381A1-01
5-6 dni
Przewód Zasilający Prądu Stałego do terminale ZEBRA
Netto: 93.5 zł
Brutto: 115.00 zł
CBL-DC-381A1-01
5-6 dni
Przewód Zasilający Prądu Stałego do terminale ZEBRA
Netto: 93.5 zł
Brutto: 115.00 zł
Znajdź





























