Komputer mobilny EC50 Zebra; ANDROID, 3GB RAM/32GB FLASH, NO SCAN ENGINE, 5MP FRONT CAMERA, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, NO I/O CONNECTOR, ROW - Excludes C
Nr kat.: EC500K-01D121-A6
Netto: 3 705.04 zł
Brutto:
4 557.20 zł
SRP: 6 249.00 zł
Oszczędzasz 1 691.80 zł
Typ skanera
Wersja skanera
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje EC50
8
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Rewolucyjny wzrost produktywności poszczególnych pracowników
W zestawie
terminal, bateria
terminal, bateria
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: EC500K-01D121-A6
Interfejsy |
|
| Interfejs | WWAN, Wi-Fi, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth | Tak |
| USB | Tak |
| WIFI | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | szary |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy na wady produkcyjne i materiałowe |
| Wymiary | 154,5 mm (dł.) × 76,0 mm (szer.) × 9,8 mm (gł.) |
| Waga | 173g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | od -10°C do +50°C |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | od 5% do 95% bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | od 5% do 95% bez kondensacji |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | Klawiatura ekranowa oraz Enterprise Keyboard (korporacyjna) |
| System operacyjny | Możliwość uaktualnienia do systemu Android 14; GMS (Google Mobile Services) |
| Typ skanera | brak |
| Wersja skanera | brak |
| Proces | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SD660 2,2 GHz |
| Pamięć | 3 GB RAM/32 GB Flash |
| Rodzaj ekranu | 5-calowy ekran; HD (720×1280), podświetlenie LED, szkło Corning Gorilla |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Kamera | Tak |
| Pojemność baterii | 3060mAh |
| Oprogramowanie | aplikacje zawarte w systemie Android |
| Odporność na upadki | 1,2 m zgodnie z wymogami normy MIL-STD-810G. Z ochraniaczem: odporność na upadki na beton z wysokości 1,5 m zgodnie z wymogami normy MIL-STD-810G w całym zakresie temperatur roboczych. |
| Klasa IP | IP67 |
Inne konfiguracje
EC50
Porównaj konfiguracje
8
modeli
EC500K-01D141-A6
Komputer mobilny EC50 Zebra; ANDROID, 3GB RAM/32GB FLASH, NO SCAN ENGINE, 5MP FRONT CAMERA, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, EXTENDED BATTERY, NO I/O CONNECTOR
Netto: 3 775.69 zł
Brutto: 4 644.10 zł
EC500K-01B242-A6
Komputer mobilny EC50 Zebra; ANDROID, 4GB RAM/64GB FLASH, SE4100, 5MP FRONT CAMERA, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, EXTENDED BATTERY, 2-PIN BACK CONNECTOR, RO
Netto: 4 171.71 zł
Brutto: 5 131.20 zł
EC500K-01B132-A6
Komputer mobilny EC50 Zebra; ANDROID, 3GB RAM/32GB FLASH, SE4100, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, EXTENDED BATTERY, 2-PIN BACK CONNECTOR, ROW - Excludes China
Netto: 4 030.24 zł
Brutto: 4 957.20 zł
EC500K-01B243-A6
Komputer mobilny EC50 Zebra; ANDROID, 4GB RAM/64GB FLASH, SE4100, 5MP FRONT CAMERA, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, EXTENDED BATTERY, 8-PIN BACK CONNECTOR, RO
Netto: 4 242.36 zł
Brutto: 5 218.10 zł
EC500K-01B222-A6
Komputer mobilny EC50 Zebra; ANDROID, 4GB RAM/64GB FLASH, SE4100, 5MP FRONT CAMERA, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, 2-PIN BACK CONNECTOR, ROW - Excludes China
Netto: 4 716.10 zł
Brutto: 5 800.80 zł
EC500K-01D121-A6
Komputer mobilny EC50 Zebra; ANDROID, 3GB RAM/32GB FLASH, NO SCAN ENGINE, 5MP FRONT CAMERA, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, NO I/O CONNECTOR, ROW - Excludes C
Netto: 3 705.04 zł
Brutto: 4 557.20 zł
EC500K-01B112-A6
Komputer mobilny EC50 Zebra; ANDROID, 3GB RAM/32GB FLASH, SE4100, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, 2-PIN BACK CONNECTOR, ROW - Excludes China
Netto: 3 959.51 zł
Brutto: 4 870.20 zł
EC500K-01B223-A6
Komputer mobilny EC50 Zebra; ANDROID, 4GB RAM/64GB FLASH, SE4100, 5MP FRONT CAMERA, 13MP REAR CAMERA, MICRO SD, GMS, 8-PIN BACK CONNECTOR, ROW - Excludes China
Netto: 4 171.71 zł
Brutto: 5 131.20 zł
Znajdź





























