Komputer mobilny MC2200 Zebra; Brick, 802.11 a/b/g/n/ac, BT, SE4100, Camera, 4.0" display, 34 Key, 4900MAH Battery, Android GMS, NFC, 3GB/32GB
Nr kat.: MC220K-2B3E3RW
Netto: 2 959.59 zł
Brutto:
3 640.30 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje MC22
5
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
PRZYSTĘPNA CENOWO MOBILNOŚĆ DLA PRACOWNIKÓW PRACUJĄCYCH W BUDYNKACH FIRMY
W zestawie
terminal, bateria, pasek na rękę
terminal, bateria, pasek na rękę
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: MC220K-2B3E3RW
Interfejsy |
|
| Bluetooth | Tak |
| USB | Tak |
| WIFI | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
| Wymiary | 200,5 mm (dł.) × 70 mm (szer.) × 38,5 mm (gł.) |
| Waga | 296 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | od-20°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C (-40°F do 158°F) |
| Wilgotność robocza | od 5% do 85% bez kondensacji |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | 34-klawiszowa numeryczna z klawiszami funkcyjnymi, obsługa klawiatury ekranowej, Pojemnościowy, wielodotykowy panel dotykowy, szkło Corning® Gorilla® |
| System operacyjny | Android 10 z możliwością uaktualnienia do wersji Android 11*, wyposażony w tryb Restricted Mode firmy Zebra do kontroli funkcji GMS i innych usług |
| Typ skanera | Wielokierunkowy imager SE4100 1D/2D o standardowym zasięgu |
| Proces | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon™ 660 1,8 GHz |
| Pamięć | RAM 3 GB / Flash 32 GB |
| Rodzaj ekranu | 4 in. WVGA (800 × 480), podświetlenie LED, kolorowy wyświetlacz, połączenie optyczne z panelem dotykowym |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Kamera | Tak |
| Typ czytnika kodów | 1D,2D,Imager |
| Odległość odczytu | do 49,5 cm |
| Odczytywane kody | Wszystkie standardowe kody 1D i 2D |
| Pojemność baterii | 4900mAh |
| Oprogramowanie | dostęp do aplikacji Google |
| Odporność na upadki | Wielokrotne upadki na beton z wys. 1,52 m w całym zakresie temperatur roboczych zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810G |
| Klasa IP | IP65 |
| Zawartość | terminal, bateria |
Inne konfiguracje
MC22
Porównaj konfiguracje
5
modeli
MC220K-2B3E3RW
Komputer mobilny MC2200 Zebra; Brick, 802.11 a/b/g/n/ac, BT, SE4100, Camera, 4.0" display, 34 Key, 4900MAH Battery, Android GMS, NFC, 3GB/32GB
Netto: 2 959.59 zł
Brutto: 3 640.30 zł
MC220J-2A3S2TR
Komputer mobilny MC2200 Zebra; WLAN, BT, SE4100, 34KY, STD, GMS, 2/16GB, TR
Netto: 2 394.96 zł
Brutto: 2 945.80 zł
MC220K-2B3S3TR
Komputer mobilny MC2200 Zebra; WLAN, BT, SE4100, CAM, 34KY, STD, GMS, 3/32GB, NFC, TR
Netto: 2 873.90 zł
Brutto: 3 534.90 zł
MC220K-2B3S3RW
Komputer mobilny MC2200 Zebra; WLAN, BT, SE4100, CAM, 34KY, STD, GMS, 3/32GB, NFC, ROW
Netto: 3 304.96 zł
Brutto: 4 065.10 zł
MC220J-2A3S2RW
Komputer mobilny MC2200 Zebra; WLAN, BT, SE4100, 34KY, STD, GMS, 2/16GB, ROW
Netto: 2 260.16 zł
Brutto: 2 780.00 zł
Akcesoria
CBL-DC-381A1-01
5-6 dni
Przewód Zasilający Prądu Stałego do terminale ZEBRA
Netto: 93.5 zł
Brutto: 115.00 zł
3
modele
CRD-MC2X-1SCU-01
2-3 dni
MC22/MC27 SINGLE SLOT CHARGE/USB TYPE-C CRADLE Zebra
Netto: 324.39 zł
Brutto: 399.00 zł
CBL-DC-381A1-01
5-6 dni
Przewód Zasilający Prądu Stałego do terminale ZEBRA
Netto: 93.5 zł
Brutto: 115.00 zł
3
modele
CRD-MC2X-1SCU-01
2-3 dni
MC22/MC27 SINGLE SLOT CHARGE/USB TYPE-C CRADLE Zebra
Netto: 324.39 zł
Brutto: 399.00 zł
Znajdź





























