Komputer mobilny TC53 Zebra; LAN, 6.0" DISPLAY, WIFI 6E, 4GB RAM/64GB ROM, SE55 IMAGER, 8MP FFC, 16MP RFC, WARM SWAP, 4680 MAH STD BATTERY, GMS
Nr kat.: TC5301-0T1K4B1000-A6
Netto: 7 219.51 zł
Brutto:
8 880.00 zł
SRP: 11 919.00 zł
Oszczędzasz 3 039.00 zł
Wersja skanera
Dostępność
5-6 dni w magazynie
Inne konfiguracje TC53
8
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Komputer mobilny TC53/TC58
W zestawie
terminal, bateria
terminal, bateria
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: TC5301-0T1K4B1000-A6
Interfejsy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WIFI | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
| Wymiary | 164,8 mm (dł.) × 77,35 mm (szer.) × 16,75 mm (wys.) |
| Waga | 293 g (10,3 oz.) ze standardową baterią |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | -20° do 50°C (-4° do 122°F) |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C (-40°F do 158°F) |
| Wilgotność robocza | od 5% do 95% bez kondensacji |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | Klawiatura ekranowa oraz klawiatura Enterprise Keyboard klasy korporacyjne |
| System operacyjny | Możliwość uaktualnienia do systemu Android 16 |
| Typ skanera | Imager 1D/2D |
| Wersja skanera | Imager SE5500 (Long Range - daleki zasięg skanowania) |
| Proces | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 6490 2,7 GHz |
| Pamięć | 4 GB RAM / 64 GB Flash UFS |
| Rodzaj ekranu | 6,0" Full HD, 1080 × 2160, podświetlenie LED, 600 nitów, optyczne połączenie z panelem dotykowym |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Kamera | Tak |
| GPS | Tak |
| Odległość odczytu | do 12 m |
| Pojemność baterii | 4680mAh |
| Oprogramowanie | dostęp do aplikacji w systemie Android |
| Odporność na upadki | Wielokrotne upadki na beton z wys. 1,8 m (6') w temperaturze roboczej (-20°C do 50°C/-4°F do 122°F) w ochraniaczu zgodnie z wymogami normy MIL STD 810H, Wielokrotne upadki na pokrytą płytkami posadzkę betonową z wys. 1,5 m (5') w temp. -10°C do 50°C (14° do 122°F) zgodnie z wymogami normy MIL STD 810H |
| Klasa IP | IP68 i IP65 z baterią zgodnie z odpowiednimi normami IEC dotyczącymi szczelności |
| Zawartość | terminal, bateria |
Inne konfiguracje
TC53
Porównaj konfiguracje
8
modeli
TC5301-0T1E7B1000-A6
Komputer mobilny TC53 Zebra; LAN, 6.0" DISPLAY, WIFI 6E, 8GB RAM/64GB ROM, SE4720 IMAGER, WARM SWAP, 4680 MAH STANDARD BATTERY, GMS, ROW ONLY
Netto: 7 316.26 zł
Brutto: 8 999.00 zł
TC5301-0T1K6E200A-A6
Komputer mobilny TC53 Zebra; PREMIUM, LAN, 6.0", WIFI 6E, 8GB/128GB, SE55, TIME OF FLIGHT, 8MP FFC, 16MP RFC W OIS, TRUE HOT SWAP, 4680 MAH, GMS
Netto: 8 926.83 zł
Brutto: 10 980.00 zł
TC5301-0T1K4B1000-A6
Komputer mobilny TC53 Zebra; LAN, 6.0" DISPLAY, WIFI 6E, 4GB RAM/64GB ROM, SE55 IMAGER, 8MP FFC, 16MP RFC, WARM SWAP, 4680 MAH STD BATTERY, GMS
Netto: 7 219.51 zł
Brutto: 8 880.00 zł
TC5301-0T1E4B1000-A6
Komputer mobilny TC53 Zebra; LAN, 6.0" DISPLAY, WIFI 6E, 4GB RAM/64GB ROM, SE4720 IMAGER, 8MP FFC, 16MP RFC, WARM SWAP, 4680 MAH STD BATTERY, GMS
Netto: 6 813.01 zł
Brutto: 8 380.00 zł
TC5301-0T1K7B1000-A6
Komputer mobilny TC53 Zebra; LAN, 6.0" DISPLAY, WIFI 6E, 8GB RAM/64GB ROM, SE55 IMAGER, 8MP FFC, 16MP RFC, WARM SWAP, 4680 MAH STD BATTERY, GMS
Netto: 7 707.32 zł
Brutto: 9 480.00 zł
TC5301-0T1K6E200F-A6
Komputer mobilny TC53 Zebra; Certified Parcel Dim. For ROW, OIML Certified, LAN, WiFi 6E, 8GB/128GB, SE55 Imager, 8MP FFC, 16MP RFC w OIS, 4680 mAh Battery, GMS, Row Only
Netto: 11 604.63 zł
Brutto: 14 273.70 zł
TC5301-0T1K6E200C-A6
Komputer mobilny TC53 Zebra; Certified Parcel Dim. For EFTA & EU Certified, LAN, 8GB/128GB, SE55 Imager, 8MP FFC, 16MP RFC w OIS, 4680 mAh Battery, GMS
Netto: 11 604.63 zł
Brutto: 14 273.70 zł
TC5301-0T1K6B1000-A6
Komputer mobilny TC53 Zebra; LAN, 6.0" DISPLAY, WIFI 6E, 8GB RAM/128GB ROM, SE55 IMAGER, 8MP FFC, 16MP RFC, WARM SWAP, 4680 MAH STD BATTERY, GMS
Netto: 8 696.50 zł
Brutto: 10 696.70 zł
Akcesoria
SAC-NGTC5TC7-4SCHG-01
Zebra TC53/TC58/TC73/TC78 4-slot battery charger kit, charges four spare batteries. Includes power supply.AC Line Cord Sold Seperately
Netto: 1698.46 zł
Brutto: 2089.10 zł
BTRY-NGTC5TC7-44MA-01
TC53/58 and TC73/78 4680 mAh Standard Battery Zebra
Netto: 397.64 zł
Brutto: 489.10 zł
SAC-NGTC5TC7-4SCHG-01
Zebra TC53/TC58/TC73/TC78 4-slot battery charger kit, charges four spare batteries. Includes power supply.AC Line Cord Sold Seperately
Netto: 1698.46 zł
Brutto: 2089.10 zł
BTRY-NGTC5TC7-44MA-01
TC53/58 and TC73/78 4680 mAh Standard Battery Zebra
Netto: 397.64 zł
Brutto: 489.10 zł
Znajdź





























