Komputer mobilny TC78 Zebra; WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, Wi-Fi 6E, 8/128 Gb flash, SE55, 8MP front camera, 16MP rear camera, warm swap, wireless charging enabled, 4680 mAh standard battery, GMS, ROW
Nr kat.: TC78B1-3T1K6B1A80-A6
Netto: 9 593.50 zł
Brutto:
11 800.00 zł
SRP: 15 469.00 zł
Oszczędzasz 3 669.00 zł
Wersja skanera
Metoda wymiany baterii
Dostępność
5-6 dni w magazynie
Inne konfiguracje TC78
9
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Komputery mobilne TC73/TC78
W zestawie
terminal, bateria
terminal, bateria
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: TC78B1-3T1K6B1A80-A6
Interfejsy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WIFI | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
| Wymiary | 6,96" (dł.) × 3,38" (szer.) × 1,12" (wys.)/176,8 mm (dł.) × 85,8 mm (szer.) × 28,4 mm (wys.); uchwyt: 3,179" (szer.) × 0,80" (wys.)/80,75 mm (szer.) × 20,3 mm (wys.) |
| Waga | 349 g (12,3 oz.) ze standardową baterią |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | -20°C do 50°C (-4°F do 122°F) |
| Temperatura przechowywania | -40°F do 158°F / -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | od 5% do 95% bez kondensacji |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | Klawiatura ekranowa oraz klawiatura Zebra Enterprise Keyboard klasy korporacyjnej |
| System operacyjny | Możliwość uaktualnienia do systemu Android 16 |
| Typ skanera | Imager 1D/2D |
| Wersja skanera | Imager SE5500 (Long Range - daleki zasięg skanowania) |
| Proces | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 6490 2,7 GHz |
| Pamięć | RAM 8 GB/Flash UFS 128 GB |
| Rodzaj ekranu | 6,0-calowy o rozdzielczości Full HD +(1080 × 2160); podświetlenie LED, połączenie optyczne z panelem dotykowym |
| Rodzaj karty SIM | 1 gniazdo nano-SIM oraz 1 gniazdo eSIM |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Kamera | Tak |
| GPS | Tak |
| Odległość odczytu | do 12 m |
| Pojemność baterii | 4680mAh |
| Metoda wymiany baterii | warm swap - wymiana w trybie uśpienia |
| Oprogramowanie | dostęp do aplikacji w systemie Android |
| Odporność na upadki | Wielokrotne upadki na posadzkę betonową pokrytą płytkami z wysokości 3,05 m (10') zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810H w temperaturze pokojowej Wielokrotne upadki na beton z wys. 2,4 m (8') w temperaturze roboczej (-20°C do 50°C) zgodnie z wymogami normy MIL STD 810H |
| Klasa IP | Klasa szczelności IP65 i IP68 (łącznie z baterią) zgodnie z odpowiednimi normami IEC dotyczącymi szczelności |
| Zawartość | terminal, bateria |
Inne konfiguracje
TC78
Porównaj konfiguracje
9
modeli
TC78B1-3T1K6B1E80-A6
Komputer mobilny TC78 Zebra; WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, Wi-Fi 6E, 8/128 Gb flash, SE55, 8MP front camera, 16MP rear camera, warm swap, wireless charging enabled, 7000 mAh Extended Battery, GMS, ROW
Netto: 10 418.05 zł
Brutto: 12 814.20 zł
TC78B1-3T1K6B1A80-A6
Komputer mobilny TC78 Zebra; WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, Wi-Fi 6E, 8/128 Gb flash, SE55, 8MP front camera, 16MP rear camera, warm swap, wireless charging enabled, 4680 mAh standard battery, GMS, ROW
Netto: 9 593.50 zł
Brutto: 11 800.00 zł
TC78B1-3T1K6E2A8A-A6
Komputer mobilny TC78 Zebra; Premium, WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, Wi-Fi 6E, 8GB RAM/128GB flash, SE55, 8MP front camera, 16MP rear camera with OIS, true hot swap, non-certified parcel dimensioning, wireless charging enabled, 4680 mAh standard battery, GM
Netto: 10 146.34 zł
Brutto: 12 480.00 zł
TC78B1-3T1J6B1A80-A6
Komputer mobilny TC78 Zebra; WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, Wi-Fi 6E, 8/128 Gb flash, SE4770, 8MP front camera, 16MP rear camera, warm swap, wireless charging enabled, 4680 mAh standard battery, GMS, ROW
Netto: 9 170.73 zł
Brutto: 11 280.00 zł
TC78B1-3T1J4B1A80-A6
Komputer mobilny TC78 Zebra; WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, Wi-Fi 6E, 4GB RAM/64GB flash, SE4770, 8MP front camera, 16MP rear camera, warm swap, wireless charging enabled, 4680 mAh standard battery, GMS, ROW
Netto: 8 439.02 zł
Brutto: 10 380.00 zł
TC78B1-3T1K6B1B80-A6
Komputer mobilny TC78 Zebra; WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, Wi-Fi 6E, 8/128 Gb flash, SE55, 8MP front camera, 16MP rear camera, warm swap,4680 mAh BLE Beacon Battery, GMS, ROW
Netto: 10 174.39 zł
Brutto: 12 514.50 zł
TC78B1-3T1K6E2A8C-A6
Komputer mobilny TC78 Zebra; Certified Parcel Dim. For EFTA & EU Certified, WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, WiFi 6E, 8GB RAM/128GB ROM, SE55 Imager, Time of Flight, 8MP FFC, 16MP RFC w OIS, True Hot Swap, 4680 mAh Standard Battery, GMS, EU & EFTA Only
Netto: 12 422.76 zł
Brutto: 15 280.00 zł
TC78B1-3T1K6E2A8F-A6
Komputer mobilny TC78 Zebra; Certified Parcel Dim. For RoW/UK, OIML Certified, WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, WiFi 6E, 8GB RAM/128GB ROM, SE55 Imager, Time of Flight, 8MP FFC, 16MP RFC w OIS, True Hot Swap, 4680 mAh Standard Battery, GMS, RoW/UK Only
Netto: 12 422.76 zł
Brutto: 15 280.00 zł
TC78B1-3T1K4B1A80-A6
Komputer mobilny TC78 Zebra; WAN, 6.0" Display, Sub-6 5G, 4GB RAM/64GB flash, SE55, 8MP front camera, 16MP rear camera, warm swap, wireless charging enabled, 4680 mAh standard battery, GMS, ROW
Netto: 8 691.06 zł
Brutto: 10 690.00 zł
Akcesoria
TRG-NGTC7-ELEC-01
5-6 dni
TC73/TC78 Electronic Trigger Handle Zebra
Netto: 965.85 zł
Brutto: 1188.00 zł
BTRY-NGTC5TC7-44MA-01
TC53/58 and TC73/78 4680 mAh Standard Battery Zebra
Netto: 397.64 zł
Brutto: 489.10 zł
TRG-NGTC7-ELEC-01
5-6 dni
TC73/TC78 Electronic Trigger Handle Zebra
Netto: 965.85 zł
Brutto: 1188.00 zł
BTRY-NGTC5TC7-44MA-01
TC53/58 and TC73/78 4680 mAh Standard Battery Zebra
Netto: 397.64 zł
Brutto: 489.10 zł
Znajdź





























