Czytnik prezentacyjny SP2002-SR Zebra Black with Stand (Cable Not Included) KIT; SP2002-SR00004ZZWW Scanner, STND-AD0020-04
Nr kat.: SP2002-SR400000SGW
Netto: 555.93 zł
Brutto:
683.80 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje SP20
2
modele
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Ciężko pracujesz, aby zdobyć zaufanie klientów — nie pozwól, aby niezadowalające doświadczenie przy kasie naraziło je na szwank. Brak sprawnego działania skanera odbija się na wynikach finansowych firmy i zadowoleniu klientów. Skaner jednopłaszczyznowy z serii SP20 zapewni potrzebną Ci niezawodną wydajność pracy kas w cenie odpowiedniej do Twojego budżetu. Pracę można rozpocząć szybko i bez problemu — w mniej niż pięć minut od rozpakowania urządzenia do jego pełnego uruchomienia. Jego kompaktowa konstrukcja idealnie wpasowuje się w ciasne przestrzenie terminali kasowych, pozostawiając miejsce na produkty kupowane pod wpływem impulsu. Intuicyjne wskazówki wizualne i duży obszar skanowania sprawiają, że skanowanie jest proste, nawet dla początkujących użytkowników, dzięki czemu obsługa przy kasach przebiega sprawnie. Seria SP20, wspierana przez zaufanego światowego lidera w dziedzinie technologii skanowania, zapewnia niezawodne działanie, prostotę obsługi, wydajność i spokój ducha każdego dnia — co czyni ją idealną dla sprzedawców detalicznych potrzebujących niezawodnej funkcji skanowania bez dodatkowych kosztów i złożoności.
W zestawie
czytnik, podstawka
czytnik, podstawka
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: SP2002-SR400000SGW
Interfejsy |
|
| Interfejs | USB, RS232 (TTL) |
| USB | Tak |
| RS-232 | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | Czarny (Midnight Black) |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy |
| Wymiary | Wys. × szer. × gł.: 140 cm × 80 cm × 80 mm |
| Waga | 218 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | 0,0°C do 50,0°C |
| Temperatura przechowywania | -40,0°C do 70,0°C |
| Wilgotność robocza | Wilgotność względna 5–95%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | Wilgotność względna 5–95%, bez kondensacji |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | 1D: Wszystkie główne typy kodów 1D, w tym Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 z 5, koreański 3 z 5, GS1 DataBar, Base 32 (włoski Pharmacode); 2D: Wszystkie główne typy kodów 2D, w tym QR Code, Micro QR, DataMatrix, GS1 Digital Link, PDF417, Micro PDF417, kody złożone, TLC-39, Aztec, MaxiCode, Han Xin, kody pocztowe, SecurPharm; GS1: Digital Link; Kody kreskowe Digimarc |
| Typ skanera | 1D i 2D, imager (Standard Range - standardowy zasięg skanowania) |
| Zasięg odczytu | do 40,6 cm |
| Rodzaj zasięgu odczytu | SR |
| Sygnalizacja odczytu | świetlna, dźwiękowa |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalny współczynnik odbicia: 20% |
| Wytrzymałość upadku | Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,5 m |
| Norma IP | IP52 |
| Kabel komunikacyjny | brak |
| Podstawka | Tak |
Inne konfiguracje
skanera SP20
Porównaj konfiguracje
2
modele
SP2002-SR00004ZZWW
Czytnik prezentacyjny SP2002-SR Zebra; Single Plane Area Imager, Cube Only, Standard Range, Midnight Black
Netto: 469.92 zł
Brutto: 578.00 zł
SP2002-SR400000SGW
Czytnik prezentacyjny SP2002-SR Zebra Black with Stand (Cable Not Included) KIT; SP2002-SR00004ZZWW Scanner, STND-AD0020-04
Netto: 555.93 zł
Brutto: 683.80 zł
Akcesoria
PWR-WUA5V4W04C
5-6 dni
PWR SPLY: 5VDC,850MA, BRAZIL, CHINA, EU AND AUSTRALIA ADAPTER PLUGS LEVEL 6 COMPLIANT Zebra
Netto: 141.46 zł
Brutto: 174.00 zł
PWR-WUA5V4W04C
5-6 dni
PWR SPLY: 5VDC,850MA, BRAZIL, CHINA, EU AND AUSTRALIA ADAPTER PLUGS LEVEL 6 COMPLIANT Zebra
Netto: 141.46 zł
Brutto: 174.00 zł
Znajdź





























