Komputer mobilny TC22R Zebra; Integrated Handheld RFID Reader, Gun, Wi-Fi 6, Android GMS, SE4710 + FF/FF Cameras + Standard Range RFID, 6GB | 64GB, Standard 7,000mAh Battery, 900MHz Worldwide
Nr kat.: TC2205-0G1250SS-WR
Netto: 6 379.02 zł
Brutto:
7 846.20 zł
SRP: 7 988.00 zł
Oszczędzasz 141.80 zł
System operacyjny
Typ skanera
Pamięć
Rodzaj ekranu
Zaawansowany, 6-calowy wyświetlacz FHD+ (1080 x 2160), podświetlenie LED, szkło Corning® Gorilla®, a jasność 450 nitów oznacza, że jest czytelny — zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.
Kolorowy wyświetlacz Full High Definition+ (1080×2160) 6", podświetlenie LED, 450 nitów; Wielotrybowy pojemnościowy panel dotykowy z wprowadzaniem danych palcem w lekkiej rękawiczce lub bez
Pojemność baterii
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje TC22
7
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba być o krok do przodu — pomaga w tym śledzenie zasobów za pomocą intuicyjnego, łatwego w obsłudze i wydajnego urządzenia. Ręczny czytnik RFID Zebra TC22R cechuje zintegrowana, lekka i pełnodotykowa konstrukcja, która pomaga personelowi śledzić zasoby i zapasy przez dłuższy czas przy mniejszym zmęczeniu. Korzystając z czytnika ręcznego TC22R, zapewniającego czołową w branży wydajność, m.in. szybkość odczytu do 1300 znaczników na sekundę i obudowę typu wszystko w jednym, można rejestrować dane w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku.
Szybsze zarządzanie zapasami
Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania przez cały dzień
Ręczny czytnik TC22R łączy widoczność w czasie rzeczywistym z prostotą i łatwością obsługi. Ten lekki czytnik umożliwi personelowi kontynuowanie okresowego zliczania towaru przy mniejszym zmęczeniu niż w przypadku cięższych urządzeń. Oznacza to, że otrzymujesz wysoką wydajność zapewnianą przez sprawdzone w praktyce oprogramowanie Zebra w kompaktowym urządzeniu typu wszystko w jednym.
Prostsze wdrażanie
Czytnik ręczny TC22R to w pełni zintegrowane rozwiązanie oparte na systemie Android, które może być obsługiwane przez popularne systemy MDM, zmniejszając koszty zarządzania oraz problemy związane z wdrażaniem.
A dzięki najnowszej łączności Bluetooth® i Wi-Fi TC22R oferuje łatwe we wdrożeniu rozwiązanie, które zapewni firmie przewagę nad konkurencją.
Czołowa w branży wydajność
Dzięki dużej szybkości odczytu do 1300 znaczników na sekundę ręczny czytnik TC22R zapewnia lepszy wgląd w ruch zasobów i dane w czasie rzeczywistym od pierwszego do ostatniego kilometra lub od sali sprzedaży po zaplecze. Ponadto, ponieważ TC22R jest wyposażony we wbudowany czytnik NFC, który umożliwia wykorzystanie urządzenia jako mobilnego terminala kasowego, dane można rejestrować w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku.
Łatwa łączność
Dzięki łączności Wi-Fi 6 i Bluetooth czytnik TC22R jest łatwy w obsłudze i zarządzaniu w całej sieci. Oznacza to, że wdrożenie zajmuje mniej czasu, co pozwala skrócić czas wdrożenia i usprawnić konfigurację.
Wykorzystaj w pełni swoją inwestycję w technologię RFID — z pomocą lidera branży
Firma Zebra wdrożyła w różnych firmach więcej systemów RFID (stacjonarnych, ręcznych i obsługujących portale) niż jakikolwiek inny dostawca tych usług. Dzięki nam będziesz mieć pewność, że wybierasz rozwiązanie RFID dobrze sprawdzone w praktycznie każdej branży — w wielu z największych firm na świecie. A dzięki ponad 300 uzyskanym przez nas patentom w dziedzinie technologii RFID, które pozwoliły nam jako pierwszym wprowadzić na rynek wiele różnych rozwiązań, na naszych najlepszych w swojej klasie, zaawansowanych technologiach zwiększających wydajność wybranego rozwiązania RFID można polegać.
Szybsze zarządzanie zapasami
Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania przez cały dzień
Ręczny czytnik TC22R łączy widoczność w czasie rzeczywistym z prostotą i łatwością obsługi. Ten lekki czytnik umożliwi personelowi kontynuowanie okresowego zliczania towaru przy mniejszym zmęczeniu niż w przypadku cięższych urządzeń. Oznacza to, że otrzymujesz wysoką wydajność zapewnianą przez sprawdzone w praktyce oprogramowanie Zebra w kompaktowym urządzeniu typu wszystko w jednym.
Prostsze wdrażanie
Czytnik ręczny TC22R to w pełni zintegrowane rozwiązanie oparte na systemie Android, które może być obsługiwane przez popularne systemy MDM, zmniejszając koszty zarządzania oraz problemy związane z wdrażaniem.
A dzięki najnowszej łączności Bluetooth® i Wi-Fi TC22R oferuje łatwe we wdrożeniu rozwiązanie, które zapewni firmie przewagę nad konkurencją.
Czołowa w branży wydajność
Dzięki dużej szybkości odczytu do 1300 znaczników na sekundę ręczny czytnik TC22R zapewnia lepszy wgląd w ruch zasobów i dane w czasie rzeczywistym od pierwszego do ostatniego kilometra lub od sali sprzedaży po zaplecze. Ponadto, ponieważ TC22R jest wyposażony we wbudowany czytnik NFC, który umożliwia wykorzystanie urządzenia jako mobilnego terminala kasowego, dane można rejestrować w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku.
Łatwa łączność
Dzięki łączności Wi-Fi 6 i Bluetooth czytnik TC22R jest łatwy w obsłudze i zarządzaniu w całej sieci. Oznacza to, że wdrożenie zajmuje mniej czasu, co pozwala skrócić czas wdrożenia i usprawnić konfigurację.
Wykorzystaj w pełni swoją inwestycję w technologię RFID — z pomocą lidera branży
Firma Zebra wdrożyła w różnych firmach więcej systemów RFID (stacjonarnych, ręcznych i obsługujących portale) niż jakikolwiek inny dostawca tych usług. Dzięki nam będziesz mieć pewność, że wybierasz rozwiązanie RFID dobrze sprawdzone w praktycznie każdej branży — w wielu z największych firm na świecie. A dzięki ponad 300 uzyskanym przez nas patentom w dziedzinie technologii RFID, które pozwoliły nam jako pierwszym wprowadzić na rynek wiele różnych rozwiązań, na naszych najlepszych w swojej klasie, zaawansowanych technologiach zwiększających wydajność wybranego rozwiązania RFID można polegać.
W zestawie
terminal, bateria
terminal, bateria
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: TC2205-0G1250SS-WR
Interfejsy |
|
| Interfejs | USB 3.1 (dolny typu C), superszybki (host i klient) |
| Bluetooth | Tak |
| USB | Tak |
| WIFI | Tak |
| USB Host | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
| Wymiary | 14,5 cm (wys.) × 8,4 cm (szer.) × 17,7 cm (dł.) |
| Waga | 569 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | 5-95%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | 5-95%, bez kondensacji |
Parametry terminala |
|
| Rodzaj klawiatury | Klawiatura ekranowa |
| System operacyjny | Android |
| Typ skanera | 1D i 2D, imager SE4710 (Standard Range - standardowy zasięg skanowania) |
| Proces | 5430, sześciordzeniowy 2,1 GHz |
| Pamięć | 6 GB RAM/64 GB Flash |
| Rodzaj ekranu | Kolorowy wyświetlacz Full High Definition+ (1080×2160) 6", podświetlenie LED, 450 nitów; Wielotrybowy pojemnościowy panel dotykowy z wprowadzaniem danych palcem w lekkiej rękawiczce lub bez |
| Komunikacja bezprzewodowa | Tak |
| Kamera | Tak |
| RFiD | Tak |
| Uchwyt pistoletowy | Tak |
| Odległość odczytu | do 76 cm |
| Pojemność baterii | bateria litowo-jonowa do ponownego ładowania 7000 mAh z funkcją PowerPrecision+ do statystyk baterii w czasie rzeczywistym |
| Metoda wymiany baterii | Możliwa do wymiany przez użytkownika |
| Oprogramowanie | aplikacje zawarte w systemie Android |
| Odporność na upadki | Odporność na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,5 m; 500 cykli (1000 upadków, 0,5 m) w temperaturze pokojowej |
| Klasa IP | IP65 |
| Częstotliwość | USA: 902–928 MHz; 4-34 dBm (EIRP); UE: 865–868 MHz; 1,45-31,45 dBm (ERP); 916,3, 917,5, i 918,7 MHz; 3,3–33,3 dBm (EIRP); 3,3–33,3 dBm (EIRP); AUS: 920–925 MHz; 3,1-35,1 dBm (EIRP) |
| Dodatkowe informacje | Aparat: przedni 16 MP, przedni 5 MP |
Inne konfiguracje
TC22
Porównaj konfiguracje
7
modeli
WLMT0-T22B8ABD8-A6
Komputer mobilny TC22 Zebra; WLAN, WIFI 6, SE4710, 6" DISPLAY, 8GB/128GB, 16MP RFC, 5MP FFC, 8-PIN BACK I/O, STANDARD BATTERY W/BLE, NFC, BT, USB-C, GMS, ROW
Netto: 3 317.07 zł
Brutto: 4 080.00 zł
WLMT0-T22B6ABE2-A6
Komputer mobilny TC22 Zebra; WLAN, WIFI 6, SE4710, 6" DISPLAY, 6GB/64GB, 16MP RFC, 5MP FFC, 2-PIN BACK I/O, EXTENDED BATTERY, NFC, BT, USB-C, GMS, ROW
Netto: 3 022.28 zł
Brutto: 3 717.40 zł
WLMT0-T22B6CBC2-A6
Komputer mobilny TC22 Zebra; WLAN, WIFI 6, SE55, 6" DISPLAY, 6GB/64GB, 16MP RFC, 5MP FFC, 2-PIN BACK I/O, STANDARD BATTERY, NFC, BT, USB-C, GMS, ROW
Netto: 3 235.77 zł
Brutto: 3 980.00 zł
WLMT0-T22B6ABC2-A6
Komputer mobilny TC22 Zebra; WLAN, WIFI 6, SE4710, 6" DISPLAY, 6GB/64GB, 16MP RFC, 5MP FFC, 2-PIN BACK I/O, STANDARD BATTERY, NFC, BT, USB-C, GMS, ROW
Netto: 2 438.21 zł
Brutto: 2 999.00 zł
TC2205-0G1250SS-WR
Komputer mobilny TC22R Zebra; Integrated Handheld RFID Reader, Gun, Wi-Fi 6, Android GMS, SE4710 + FF/FF Cameras + Standard Range RFID, 6GB | 64GB, Standard 7,000mAh Battery, 900MHz Worldwide
Netto: 6 379.02 zł
Brutto: 7 846.20 zł
TC2205-0G1250SS-E8
Komputer mobilny TC22R Zebra; Integrated Handheld RFID Reader, Gun, Wi-Fi 6, Android GMS, SE4710 + FF/FF Cameras + Standard Range RFID, 6GB | 64GB, Standard 7,000mAh Battery, EMEA 800MHz
Netto: 6 000.00 zł
Brutto: 7 380.00 zł
WLMT0-T22B8CBD8-A6
Komputer mobilny TC22 Zebra; WLAN, WIFI 6, SE55, 6" DISPLAY, 8GB/128GB, 16MP RFC, 5MP FFC, 8-PIN BACK I/O, STANDARD W/BLE BATTERY, NFC, BT, USB-C, GMS, ROW
Netto: 4 224.15 zł
Brutto: 5 195.70 zł
Znajdź





























