Drukarka termiczna Zebra ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ax, BT5.3, ROW, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Nr kat.: ZD4A042-D0EX02EZ
Netto: 2 119.92 zł
Brutto:
2 607.50 zł
SRP: 3 576.00 zł
Oszczędzasz 968.50 zł
Rodzaj druku
Dostępność
5-6 dni w magazynie
Inne konfiguracje ZD421
32
modele
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Czterocalowe drukarki Zebra z serii ZD421 zapewniają wysoką jakość działania przez wiele lat, kluczowe funkcje, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać, oraz niezrównane zabezpieczenia, które wyeliminują przestoje i ochronią przed kosztownymi atakami cybernetycznymi. A dzięki dostępnemu wyłącznie w ofercie firmy Zebra pakietowi oprogramowania Print DNA drukarki te są łatwe w konfiguracji, obsłudze, zarządzaniu i konserwacji — na miejscu lub zdalnie. Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby dostarczyć Twojej firmie to, czego potrzebuje dzisiaj, i z wyprzedzeniem przygotować na przyszłe technologie. Potrzebujesz ich. A firma Zebra dostarcza je od ponad 50 lat.
W zestawie
drukarka, zasilacz
drukarka, zasilacz
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: ZD4A042-D0EX02EZ
Parametry drukarki |
|
| Rodzaj druku | termiczny |
| Rozdzielczość drukowania | 203 Dpi |
| Prędkość drukowania | 152 mm/s |
| Maksymalna szerokość druku | 104 mm |
| Maksymalna długość druku | 991 mm |
| Minimalna szerokość etykiety | 15 mm |
| Maksymalna szerokość etykiety | 108 mm |
| Minimalna długość etykiety | 6,4 mm |
| Maksymalna długość etykiety | 991 mm |
| Średnica zew rolki etykiet | 127 mm |
| Średnica wew. Rolki etykiet | 25 mm |
| Grubość etykiety | 0,08 mm (min.), 0,19 mm maks. |
| Typy nośników | Na rolce lub składanka, sztancowane lub nośnik ciągły z czarnym znacznikiem lub bez, kartoniki, ciągły papier paragonowy, opaski na rękę |
| Pamięć | 512 MB Flash, 256 MB SDRAM |
| Języki programowania | ZPL II, EPL 2, XML, ZBI, PDF Direct |
| Obsługiwane kody | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC i EAN z rozszerzeniami 2- lub 5-cyfrowymi, Plessey, Postnet, standardowy 2 z 5, przemysłowy 2 z 5, przeplatany 2 z 5, Logmars, MSI, Codabar, Planet Code, Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF, Aztec |
| Oprogramowanie | Link-OS® |
Interfejsy |
|
| Bluetooth | Tak |
| USB | Tak |
| WIFI | Tak |
| USB Host | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | ciemny szary |
| Gwarancja producenta | drukarka 36 miesięcy, głowica 12 miesięcy |
| Wymiary | 220,8 mm (dł.) × 177,5 mm (szer.) × 150,7 mm (wys.) |
| Waga | 1,35 kg |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | 4,4°C do 41°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 60°C |
| Wilgotność robocza | 10% do 90% bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | 5% do 95% bez kondensacji |
| Parametry elektryczne | Zasilacz samonastawny (zgodny z PFC) 100-240 V AC, 50-60 Hz, |
Inne konfiguracje
drukarki ZD421
Porównaj konfiguracje
32
modele
ZD4A042-C0EM00EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 526.83 zł
Brutto: 1 878.00 zł
ZD4A042-D0EX02EZ
Drukarka termiczna Zebra ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ax, BT5.3, ROW, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 119.92 zł
Brutto: 2 607.50 zł
ZD4AH43-30EE00EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421, Healthcare; 300 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 422.76 zł
Brutto: 2 980.00 zł
ZD4AH43-D0EE00EZ
Drukarka termiczna Zebra ZD421; Healthcare; 300 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 186.99 zł
Brutto: 2 690.00 zł
ZD4A042-C0EE00EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 852.85 zł
Brutto: 2 279.00 zł
ZD4AH42-D0EE00EZ
Drukarka termiczna Zebra D421; Healthcare, 203 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 934.96 zł
Brutto: 2 380.00 zł
ZD4A043-C0EM00EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421; 300 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 813.01 zł
Brutto: 2 230.00 zł
ZD4AH42-30EE00EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421, Healthcare; 203 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 146.34 zł
Brutto: 2 640.00 zł
ZD4A042-30EE00EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZP
Netto: 1 754.47 zł
Brutto: 2 158.00 zł
ZD4A042-D0EM00EZ
Drukarka termiczna Zebra ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 200.81 zł
Brutto: 1 477.00 zł
ZD4A043-30EM00EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421; 300 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 731.71 zł
Brutto: 2 130.00 zł
ZD4A042-D0EE00EZ
Drukarka termiczna Zebra ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 515.45 zł
Brutto: 1 864.00 zł
ZD4A043-D0EM00EZ
Drukarka termiczna Zebra ZD421; 300 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 526.02 zł
Brutto: 1 877.00 zł
ZD4A042-30EM00EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZP
Netto: 1 455.28 zł
Brutto: 1 790.00 zł
ZD4A043-30EE00EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421; 300 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 097.56 zł
Brutto: 2 580.00 zł
ZD4A042-30EW02EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and UK Cords, Sw
Netto: 1 934.96 zł
Brutto: 2 380.00 zł
ZD4A043-D0EE00EZ
Drukarka termiczna Zebra ZD421; 300 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 762.60 zł
Brutto: 2 168.00 zł
ZD4A042-D0EW02EZ
Drukarka termiczna Zebra ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 1 772.36 zł
Brutto: 2 180.00 zł
ZD4A042-C0EX02EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ax, BT5.3, ROW, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 349.59 zł
Brutto: 2 890.00 zł
ZD4A042-30EX02EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ax, BT5.3, ROW, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 260.16 zł
Brutto: 2 780.00 zł
ZD4A043-30EW02EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421; 300 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and UK Cords, Sw
Netto: 2 207.32 zł
Brutto: 2 715.00 zł
ZD4A043-C0EE00EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421; 300 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 113.01 zł
Brutto: 2 599.00 zł
Z1AE-ZD4X1-3C0
OneCare, Essential, Purchased within 30 days of Device, ZD421d, ZD421t, 3 Years, Comprehensive Zebra
Netto: 367.56 zł
Brutto: 452.10 zł
ZD4AH43-30EW02EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421, Healthcare; 300 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and
Netto: 2 800.89 zł
Brutto: 3 445.10 zł
ZD4AH42-C0EE00EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421, Healthcare; 203 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 152.85 zł
Brutto: 2 648.00 zł
ZD4A043-C0EW02EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421; 300 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and UK Cords, S
Netto: 2 508.94 zł
Brutto: 3 086.00 zł
ZD4AH42-D0EW02EZ
Drukarka termiczna Zebra ZD421; Healthcare, 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and UK Cords, Sw
Netto: 2 277.80 zł
Brutto: 2 801.70 zł
ZD4AH43-C0EW02EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421, Healthcare; 300 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and U
Netto: 2 800.89 zł
Brutto: 3 445.10 zł
ZD4AH42-C0EW02EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421, Healthcare; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and U
Netto: 2 508.94 zł
Brutto: 3 086.00 zł
ZD4A042-C0EW02EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and UK Cords, S
Netto: 2 089.43 zł
Brutto: 2 570.00 zł
ZD4AH43-C0EE00EZ
Drukarka termotransferowa kartridż Zebra ZD421, Healthcare; 300 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Netto: 2 421.95 zł
Brutto: 2 979.00 zł
ZD4AH42-30EW02EZ
Drukarka termotransferowa Zebra (74/300M) ZD421, Healthcare; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW, EU and
Netto: 2 508.94 zł
Brutto: 3 086.00 zł
Oprogramowanie
Oprogramowanie tworzenia etykiet.Znajdź





























