Drukarka termiczna ZQ610 Plus Zebra; 2"/48mm, English/Latin fonts, BT 4.x, Linered platen, 0.75" core, Group E, Shoulder strap, Belt clip
Nr kat.: ZQ61-AUFAE14-00
Netto: 2 674.80 zł
Brutto:
3 290.00 zł
SRP: 4 422.00 zł
Oszczędzasz 1 132.00 zł
Typy nośników
Dostępność
5-6 dni w magazynie
Inne konfiguracje ZQ600 Plus
12
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Zależy Ci na sprawniejszym procesie zarządzania zapasami i lepszej obsłudze klienta w swoim sklepie? Dzięki drukarce mobilnej serii ZQ600/ZQ600 Plus jest to teraz możliwe. Seria ZQ600/ZQ600 Plus wykorzystuje popularną platformę QLn firmy Zebra i sprawia, że staje się ona jeszcze lepsza – dzięki dodatkowym zaawansowanym technologiom i innowacyjnej budowie, które nadają produktywności, prostocie obsługi i łatwości zarządzania zupełnie nowy wymiar. Duży, kolorowy wyświetlacz sprawia, że procesu odczytywania stanu drukarki nie trzeba już opierać na zgadywaniu. Zaawansowana technologia i większa pojemność baterii zapewniają wystarczającą ilość zasilania na wydajną pracę w każdej minucie najdłuższej nawet zmiany. Funkcja natychmiastowego przechodzenia w stan gotowości oznacza, że drukarki z serii ZQ600/ZQ600 Plus nigdy nie zasypiają podczas pracy. Twoi pracownicy zyskają najszybszą i najbardziej niezawodną łączność bezprzewodową wewnątrz pomieszczeń, a dział informatyczny przekona się, że drukarki serii ZQ600/ZQ600 Plus są łatwiejsze w integracji, zarządzaniu i zabezpieczaniu. Seria ZQ600/ZQ600 Plus – kolejny etap ewolucji najwyższych standardów dla mobilnych drukarek etykiet i paragonów. Seria ZQ600 Plus zapewnia te same funkcje i specyfikacje co seria ZQ600, wykorzystując przeprojektowaną elektronikę w celu zapewnienia długoterminowej ciągłości i dostępności produktu. Drukarki serii The ZQ600 Plus wymagają innego oprogramowania sprzętowego i sterowników.
W zestawie
Bateria, klips do paska, pasek na ramię
Bateria, klips do paska, pasek na ramię
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: ZQ61-AUFAE14-00
Parametry drukarki |
|
| Rodzaj druku | termiczny |
| Rozdzielczość drukowania | 203 dpi |
| Prędkość drukowania | do 115 mm/s |
| Maksymalna szerokość druku | 48 mm |
| Maksymalna długość druku | 813 mm |
| Minimalna szerokość etykiety | 25 mm |
| Maksymalna szerokość etykiety | 55,4 mm |
| Minimalna długość etykiety | 12,7 mm |
| Maksymalna długość etykiety | 813 mm lub podłoże ciągłe |
| Średnica zew rolki etykiet | 55,9 mm |
| Średnica wew. Rolki etykiet | 19 mm |
| Grubość etykiety | Kartoniki 0.05842 mm do 0,1397 mm lub etykiety 0,1651 mm. |
| Typy nośników | Etykiety i kartoniki sztancowane, etykiety bez podkładu, papier paragonowy, RFID (kompatybilny z drukarką ZQ630/ZQ630 Plus RFID), detektor czarnego paska, detektor przerwy |
| Pamięć | RAM 256 MB; Flash 512 MB (standardowo) |
| Języki programowania | CPCL, EPL i ZPL |
| Obsługiwane kody | Stosunek kresek: 1,5:1; 2:1; 2,5:1; 3:1; 3,5:1; Liniowe kody kreskowe: Code 39, Code 93, UCC/EAN128, Code 128, Codabar (NW-7), przeplatany 2 z 5, UPC-A i UPC-E, rozszerzenie 2- i 5-cyfrowe, EAN-8, EAN-13, rozszerzenie 2- i 5-cyfrowe; Kody kreskowe 2D: PDF417, MicroPDF417, MaxiCode, kody QR, rodzina GS1/DataBar™ (RSS), Aztec, MSI/Plessey, FIM Postnet, Data Matrix, TLC39. |
| Wyświetlacz | Tak |
| Ruchomy czujnik etykiet | Tak |
| Bateria | wyjmowana bateria litowo-jonowa PowerPrecision+ do wielokrotnego ładowania 3250 mAh (nominalnie) 23,4 Wh |
| Odporność | Odporność na wielokrotne upadki na beton z wysokości 5 ft/1,52 m. Klasa szczelności IP54 zapewniająca odporność na wodę i pył. Odporność: EN55024, EN61000-4-2, EN61000-4-3, EN61000-4-4 i EN61000-4-5. Wyświetlacz z hartowanego szkła i jednolitą konstrukcję bez łączeń. Wykorzystana w ich produkcji wysokogatunkowa żywica to jedno z najtwardszych z dostępnych tworzyw, co zapewnia większą odporność na uderzenia. |
Interfejsy |
|
| Bluetooth | Tak |
| USB | Tak |
| RS-232 | Tak |
| NFC | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy na wady produkcyjne i materiałowe |
| Wymiary | 170,9 mm (dł.) × 91,4 mm (szer.) × 72,4 mm (wys.) |
| Waga | z baterią: 0,6 kg |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | -20° do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -25°C do 65°C |
| Wilgotność robocza | 10% do 90%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | 10% do 90%, bez kondensacji |
Inne konfiguracje
drukarki ZQ600 Plus
Porównaj konfiguracje
12
modeli
ZQ62-HUXAE04-00
Drukarka termiczna ZQ620 Plus Zebra; 3"/72mm Healthcare, English fonts, Wi-Fi 6 Dual Radio (802.11AX / BT5.x), Linered platen, 0.75" core, Belt clip
Netto: 3 577.24 zł
Brutto: 4 400.00 zł
ZQ62-AUFAE14-00
Drukarka termiczna ZQ620 Plus Zebra; 3"/72mm, English fonts, BT 4.x, Linered platen, 0.75" core, Group E, Shoulder strap, Belt clip
Netto: 2 983.74 zł
Brutto: 3 670.00 zł
ZQ61-AUFAE14-00
Drukarka termiczna ZQ610 Plus Zebra; 2"/48mm, English/Latin fonts, BT 4.x, Linered platen, 0.75" core, Group E, Shoulder strap, Belt clip
Netto: 2 674.80 zł
Brutto: 3 290.00 zł
ZQ62-AUWAE14-00
Drukarka termiczna ZQ620 Plus Zebra; 3"/72mm, English fonts, Dual 802.11AC / BT4.x, Linered platen, 0.75" core, Group E, Shoulder strap, Belt clip
Netto: 3 608.94 zł
Brutto: 4 439.00 zł
ZQ61-AUXAE14-00
Drukarka termiczna ZQ610 Plus Zebra; 2"/48mm, English/Latin fonts, Wi-Fi 6 Dual Radio(802.11AX / BT5.x), Linered platen, 0.75" core, Shoulder strap, Belt clip
Netto: 3 170.73 zł
Brutto: 3 900.00 zł
ZQ62-AUXAE14-00
Drukarka termiczna ZQ620 Plus Zebra; 3"/72mm, English fonts, Wi-Fi 6 Dual Radio (802.11AX / BT5.x), Linered platen, 0.75" core, Shoulder strap, Belt clip
Netto: 3 642.28 zł
Brutto: 4 480.00 zł
ZQ61-HUXAE14-00
Drukarka termiczna ZQ610 Plus Zebra; 2"/48mm Healthcare, English/Latin fonts, Wi-Fi 6 Dual Radio (802.11AX / BT5.x), Linered platen, 0.75" core, Belt clip
Netto: 4 152.20 zł
Brutto: 5 107.20 zł
ZQ62-AUWAEC4-00
Drukarka termiczna ZQ620 Plus Zebra; 3"/72mm, English fonts, Dual 802.11AC / BT4.x, Linered platen, 0.75" core, Group E, Shoulder strap, Ext Battery
Netto: 4 439.35 zł
Brutto: 5 460.40 zł
ZQ62-AUWBE14-00
Drukarka termiczna ZQ620 Plus Zebra; 3"/72mm, English fonts, Dual 802.11AC / BT4.x, Linerless platen, 1.375" core, Group E, Shoulder strap, Belt clip
Netto: 4 327.56 zł
Brutto: 5 322.90 zł
ZQ62-HUWAE04-00
Drukarka termiczna ZQ620 Plus Zebra; 3"/72mm Healthcare; English fonts, Dual 802.11AC / BT4.x, Linered platen, 0.75" core, Group E, Belt clip
Netto: 4 363.25 zł
Brutto: 5 366.80 zł
ZQ61-HUFAE04-00
Drukarka termiczna ZQ610 Plus Zebra; 2"/48mm Healthcare, English/Latin fonts, BT 4.x, Linered platen, 0.75" core, Group E, Belt clip
Netto: 3 074.80 zł
Brutto: 3 782.00 zł
ZQ61-HUWAE04-00
Drukarka termiczna ZQ610 Plus Zebra; 2"/48mm Healthcare, English/Latin fonts, Dual 802.11AC / BT4.x, Linered platen, 0.75" core, Group E, Belt clip
Netto: 3 931.46 zł
Brutto: 4 835.70 zł
Materiały eksploatacyjne
3007842-T
24h
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D Black Mark niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 50.8x25.4mm rdzeń 19mm
Netto: 12.03 zł
Brutto: 14.80 zł
3003060
24h
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 50.8x38.1mm rdzeń 19mm
Netto: 14.47 zł
Brutto: 17.80 zł
3003347
24h
Etykiety termiczne polipropylenowe Zebra PolyPro 4000D Black Mark z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 50.8x25.4mm rdzeń 19mm
Netto: 26.18 zł
Brutto: 32.20 zł
3003059
24h
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 50.8x50.8mm rdzeń 19mm
Netto: 14.07 zł
Brutto: 17.30 zł
3008872-T
24h
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D Black Mark niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 38.1x38.1mm rdzeń 19mm
Netto: 15.45 zł
Brutto: 19.00 zł
3006404-T
24h
Etykiety termiczne polipropylenowe Zebra PolyPro 4000D Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 50.8x50.8mm rdzeń 19mm
Netto: 39.84 zł
Brutto: 49.00 zł
3003061
24h
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Perform 1000D 80 Receipt niepowlekany biały 50mmx19m rdzeń 19mm
Netto: 13.01 zł
Brutto: 16.00 zł
Akcesoria
SAC-MPP-3BCHGEU1-01
5-6 dni
3 slot battery charger; ZQ600, QLn and ZQ500 Series; Includes power supply and EU power cord Zebra
Netto: 1209.76 zł
Brutto: 1488.00 zł
BTRY-MPP-34MA1-01
2-3 dni
KIT ACC QLN2/3,ZQ510/20,ZQ610/20 SPARE SMART BATTERY
Netto: 380.49 zł
Brutto: 468.00 zł
105950-035
24h
Zestaw pisaków czyszczących ZEBRA do wszystkich drukarek
Netto: 160.98 zł
Brutto: 198.00 zł
P1031365-042
24h
Zasilacz do drukarek mobilnych Zebra modeli: QLn220, QLn320, QLn420, ZQ510, ZQ520, ZQ610, ZQ620, ZQ630
Netto: 263.41 zł
Brutto: 324.00 zł
SAC-MPP-1BCHGEU1-01
1 SLOT BATT CHARGER PSU EU CORD/FOR ZQ600/ZQ500 QLN SERIES Zebra
Netto: 477.24 zł
Brutto: 587.00 zł
Oprogramowanie
Oprogramowanie tworzenia etykiet.
SAC-MPP-3BCHGEU1-01
5-6 dni
3 slot battery charger; ZQ600, QLn and ZQ500 Series; Includes power supply and EU power cord Zebra
Netto: 1209.76 zł
Brutto: 1488.00 zł
BTRY-MPP-34MA1-01
2-3 dni
KIT ACC QLN2/3,ZQ510/20,ZQ610/20 SPARE SMART BATTERY
Netto: 380.49 zł
Brutto: 468.00 zł
105950-035
24h
Zestaw pisaków czyszczących ZEBRA do wszystkich drukarek
Netto: 160.98 zł
Brutto: 198.00 zł
P1031365-042
24h
Zasilacz do drukarek mobilnych Zebra modeli: QLn220, QLn320, QLn420, ZQ510, ZQ520, ZQ610, ZQ620, ZQ630
Netto: 263.41 zł
Brutto: 324.00 zł
SAC-MPP-1BCHGEU1-01
1 SLOT BATT CHARGER PSU EU CORD/FOR ZQ600/ZQ500 QLN SERIES Zebra
Netto: 477.24 zł
Brutto: 587.00 zł
3007842-T
24h
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D Black Mark niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 50.8x25.4mm rdzeń 19mm
Netto: 12.03 zł
Brutto: 14.80 zł
3003060
24h
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 50.8x38.1mm rdzeń 19mm
Netto: 14.47 zł
Brutto: 17.80 zł
3003347
24h
Etykiety termiczne polipropylenowe Zebra PolyPro 4000D Black Mark z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 50.8x25.4mm rdzeń 19mm
Netto: 26.18 zł
Brutto: 32.20 zł
3003059
24h
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 50.8x50.8mm rdzeń 19mm
Netto: 14.07 zł
Brutto: 17.30 zł
3008872-T
24h
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D Black Mark niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 38.1x38.1mm rdzeń 19mm
Netto: 15.45 zł
Brutto: 19.00 zł
3006404-T
24h
Etykiety termiczne polipropylenowe Zebra PolyPro 4000D Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 50.8x50.8mm rdzeń 19mm
Netto: 39.84 zł
Brutto: 49.00 zł
3003061
24h
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Perform 1000D 80 Receipt niepowlekany biały 50mmx19m rdzeń 19mm
Netto: 13.01 zł
Brutto: 16.00 zł
Znajdź





























